Mantar üretimine başlamak isteyen fakat yer temini konusunda sıkıntı yaşayan üretici adayı arkadaşlar için kolay ve ucuz bir çözüm yolu olarak faydalandığımız bir yöntem. Bu mantar çadırları yalıtımlıdır. Sıcak ve soğuk geçirmezler. Ankara’da, çözüm ortağı olarak birlikte çalıştığımız bir şirket tarafından 3000 TL fiyatla satılmaktalar. Hollanda, dünya üzerinde sera ve sera ekipmanları konusunda lider ülke konumundadır. Yalıtımlı mantar üretim Çadırı uzun yıllardır kullanılmaktadır. Avrupa’nın birçok ülkesinde, Mantarhaneler yalıtımlı çadır olarak dizayn edilmiştir.
Kurulumu zahmetsiz ve çok kolay. İstendiğinde sökülüp mekan değişikliği yapılabilmekte. Yalıtımlı ve güvenli.
Çadırlar bize, hızlı bir şekilde üretime başlama olanağı sunarlar. Mantar çadırı, 3 saatte kurularak hızlı mekan temini anlamına gelmektedir. Kira derdiniz olmadan mülken sizin oluyor.

Dikkat etmeniz gerekenler: Elektrik ve su’ya ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Yakınlarında konut alanı olmaması daha iyi olur. İstiridye mantar üretim tesisinin, atık döküm sahası yada çöplük gibi pislik barındıran yerlerden uzak yerlerde kurulması esas alınmalıdır.

istiridye-mantar-cadiri-nedir