Elbette ki yapılabilir, çok uzun zamandır. İstiridye mantar yetiştiriciliği ve Kompost üretimi yapmaktayız.
Üretici olacak arkadaşların başarı şansı nedir?. Sizler mantarcılığı bilmeyen bir girişimci durumundasınız. Meseleyi sizlere şöyle bir benzetmeyle anlatmaya çalışayım. Bir arabada direksiyon başındaki şöför iyi ise gideceğiniz yere kazasız belasız ulaşırsınız. Fakat şöför acemi olursa, işi bilmiyor ise, sizleri yanlış yönlendirmeler ile zarara sokar ve kar edemezsiniz.

İstiridye mantar üreticiliği ince dengelerin üzerine oturtulması gereken bir uğraş. Büyük yatırımlara girişmeden önce mutlaka küçük bir mikro üretim gerçekleştirmek için Istiridye Mantarı üretim Hobi deneme kiti alarak prototip bir üretim yapınız. Büyük çapta İstiridye mantar üretimine başlandığınızda,size verilecek yönergelere mutlaka dikkat etmelisiniz.

Üretime başlandığında verilen yönergelere bağlı kalmayanlar da malesef oluyor. Bu gibi durumlarda malesef zarar da kaçınılmaz oluyor. Size verilen talimatlara mutlaka uyunuz. Kompost aldığınız firma dürüst ve iyi niyetli ise istiridye mantarı yetiştiriciliğinden büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Şimdiden bol kazançlar dilerim. Hayırlı işler.

ticari-olarak-istiridye-mantar-yetistiriciligi-yapilabilirmi